Üretim

Cildimiz için kullandığımız yağların tanımlanmış şifa değerlerine ulaşabilmeleri için yeni mahsul, taze sıkımla hazırlanmış olması, uygun koşullarda bize ulaşabilmeleri çok önemlidir.

Bazı yağların etkin dönemi diğer yağlara göre göreceli olarak daha uzunsa da örneğin kuşburnu, üzümçekirdeği, kenevir tohumu gibi linoleik asit grubu yağların daha hızlı okside olmaları sebebiyle ortalama 6 ay gibi bir sürede kullanılmaları daha uygundur.

Bu yüzden cömert doğanın bize verdiği bu şifalı yağları, litre litre üreticisinden toplamak yaptığımız işin en önemli kısmı bize göre..

Üretimde kullandığımız yağlar, güzelim Ege ve Akdeniz bölgelerimizden, Güney Fransa` dan özenli, global sertifikalı üreticilerden,

Anti – Aging formüllerimizde kullandığımız Kolajen, Hyaluronik asit ise Kore` de bulunan global sertifikalı, patentli üreticilerden ithal edilmektedir.

Bize göre zehirsiz kozmetik, etkili üretici iletişimi ve doğru stok/ raf ömrü yönetimi ile mümkündür.

Bu sebeple üretim mottomuz; dağıtım kanallarımız, satışımız ve ciromuz ne kadar büyürse büyüsün üretimimizi, her zaman geleneksel yöntemlerle ve %100 doğal hammaddelerle yapmaya devam etmek, yola çıkış amacımızı hiçbir zaman unutmamaktır.

Amacımız; dürüstlük, sosyal sorumluluk, kurumsal profesyonellik, çalışana değer, yaratıcılık, müşteri odaklılık, sonuç odaklılık,  güçlü aile ruhu, liderlik misyonumuzdan ödün vermemektir.