Hakkımızda

Değerlerimiz

Formüllerimizde hangi içerikler var?

DEMET GONCA AKALIN

CEO

Vinacocha Natural Wellness ; 2018 yılında oğlunun cilt alerjisi sebebi ile temiz içerik kozmetik ürün arayışına girip, İngiltere de aldığı eğitimlerle kendi formüllerini üretmeye başlayan bir bankacı tarafından kuruldu.

Kuruluş mottosunda Sürdürülebilir, doğa, hayvan ve çevreye saygılı üretim önceliği bulunuyor.
Ağırlığı kadın olan alanında uzman dinamik ve tecrübeli bir ekiple tüm ürünlerimiz farklı cilt tipi ve sorunlarına yönelik hazırlanıyor ve büyük bir özen ile üretiliyor.

Vinacocha Natural Wellness 56 çeşit ürünü ile doğal kozmetik markaları içerisinde en geniş ürün gamına sahip olan markalardan birisi.
Kendi Web sitesi, dijital pazaryerleri, Türkiye de 15, yurtdışında 4 (Rusya, Hollanda, Kıbrıs ve Amerika da) toplamda 19 bayii si ile hizmet veren bir doğal kozmetik markasıyız.

Aromaterapik yağlar, Cilt bakım ürünleri, Saç bakım ürünleri, Evde sağlıklı yaşam gereçleri olmak üzere 4 ayrı kategoride satış yapıyoruz.
Tüm ürünlerimizde %100 saflıkta doğal yağlar, ekstratlar, kolajen, hyalüronik asit, Niacinamide, Ferulic Acid gibi değerli, doğa dostu, hayvanlar üzerinde test edilmeyen hammadde, aktifler ve antioksidanlar kullanıyoruz.

Temiz içerik ve bütüncül güzellik tüm ürünlerimiz üretilirken en majör konumuz.
Firmamız Sağlık Bakanlığına kayıtlı ve ilgili mevzuatlarca uygunluğu denetlenen şeffaf bir yapıda. Ürünlerimizin tümü ÜTS bildirimi yapılmış, Türkiye deki değerli üniversitelerin laboratuvarlarında test edilmiş ürünler.

TAMAMEN DOĞAL

Ürünlerimiz, içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan, tohumundan hasadına ve üretimine kadar hiçbir kimyasal süreçten geçmemiş, saf yağ ve hidrolatlarla üretilmektedir.

YÜKSEK KALİTE

Üretimde kullandığımız yağlar, Güney Fransa, Ege ve Akdeniz bölgelerindeki global sertifikalı ve patentli üreticilerden özenle seçilerek ithal edilmektedir.