Vinacocha Natural Wellness, 2018 yılında sağlıklı&doğal yaşam gereçleri ve zehirsiz&sürdürülebilir kozmetik ürünleri üretmek amacıyla İstanbul` da kurulmuştur.

Ürünlerimiz, içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan, tohumundan hasadına ve üretimine kadar hiçbir kimyasal süreçten geçmemiş, doğanın ruhunu taşıyan saf uçucu yağlar, soğuk sıkım sabit yağlar ve hidrolatlarla üretilmektedir.

Üretimde kullandığımız aromaterapik yağlar Güney Fransa, güzelim Ege ve Akdeniz bölgelerimizdeki nitelikli, global sertifikalı üreticilerden litre litre özenle seçilmektedir.

Aromaterapi, kökleri 6000 yıllık geçmişe dayanan bir holistik tıp geleneği olup, yaşam döngüsündeki dengeyi korumak, canlının kendi doğasındaki iyileşme potansiyelini ortaya çıkarmak esasına dayanır.

Biz de kökleri geçmişimize dayanan bu kadim kültürü yaşatmak, doğada zaten varolan güzelliğin ve sağlığın saklı kilitlerini etkili formüllere dönüştürerek günlük hayatlarımızın bakım rituellerine ekleyebilmek amacıyla büyük bir heyecanla üretmekteyiz.

Ürünlerimizin tamamı Kuzguncuk` da bulunan laboratuvarımızda 2 eczacı ve 1 kimya mühendisinden oluşan Ar-ge ekibimiz tarafından üretilmektedir.

Vinacocha Natural Wellness ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez.Kullanılan hammadde ve üretim materyallerinin tümü doğaya saygılı ve sürdürülebilir üretime uygun niteliktedir.

Kurucu: Demet Gonca Akalın
Vinacocha Natural Wellness

Yoga merkezi ,Otel ,Hastane ,SPA’lar ve kurumsal hediye siparişleriniz için özel boylarda hazırlanmış Vinacocha Natural Wellness ürünleri hakkında info@vinacocha.com’a mail göndererek bilgi alabilirsiniz.

Aromaterapik Masaj Yağları, Ovmalar, % 100 saf Uçucu Yağlar, Buğday Lavanta Ağırlık Yastıkları, Göz Yastıkları,  Mumlar, Buhurdanlıklar, Kremler, İpek Keseler ,Bitki Suları, Soğuk sıkım Sabit Yağlar, Spreyler, Artizan Sabunlar, Rafine olmamış Tuzlar, El ve Ayak Bakımı, Keten Bornoz ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Close Sepetim
Close İstek Listesi
Close Recently Viewed
Close
Ürün Karşılaştır (0 Ürünler)
Ürün Karşılaştır
Ürün Karşılaştır
Ürün Karşılaştır
Ürün Karşılaştır
Close
Kategoriler