Hakkımızda

Vinacocha Natural Wellness, 2018 yılında temiz içerik, sürdürülebilir kozmetik ürünleri ve doğal yaşam gereçleri üretmek amacıyla İstanbul` da kuruldu.

Biz güzelliğin, gözün görebileceğinin ötesinde birşey olduğuna, ruhun, bedenin ve zihnin bir bütün olarak güzelliği oluşturduğuna inanıyoruz. Ürettiğimiz temiz içerikli & sürdürülebilir ürünlerin bütüncül sağlığımıza, güzelliğimize ”iyi” gelmesi için çabalıyoruz. Clean beauty, holistic beauty alanındakİ ürünlerimiz ile Wellness in güzellik tarafında ismimizin anlamı gibi tüm kadınların sevilen bir yol arkadaşı olmak için çıktığımız bir yolculuk içerisindeyiz. Aromaterapi, kökleri 6000 yıllık geçmişe dayanan bir holistik tıp geleneği olup, yaşam döngüsündeki dengeyi korumak, canlının kendi doğasındaki iyileşme potansiyelini ortaya çıkarmak esasına dayanır.

 

Biz de kökleri geçmişimize dayanan bu kadim kültürü yaşatmak, doğada zaten varolan güzelliğin ve sağlığın saklı kilitlerini etkili formüllere dönüştürerek günlük hayatlarımızın bakım rituellerine ekleyebilmek amacıyla büyük bir heyecanla üretmekteyiz.